Doprava a platba

DODACIE PODMIENKY

Všetok tovar skladom

Všetky zásoby pravidelne kontrolujeme. Na stránke tak ponúkame k predaju iba tovar, ktorý máme fyzicky na sklade a vieme expedovať na druhý deň po objednávke. V ponuke se môže nachádzať aj produkt, ktorý je dočasne nedostupný, ale bez možnosti nákupu.

Dopravné

Suma za dopravu je určená výberom konkrétnej prepravnej metódy a celkovej hodnoty objednávky.

Pri nákupe nad 70 € je odoslanie na výdajné miesta Packety ZDARMA.

  • Packeta (bývalá Zásielkovňa) - cena dopravy 2,50 €
  • GLS kuriér - cena dopravy 4 €

Pri dobierke sa k sume poštovného pripočíta 1,20 €.

Ceny sú uvedené s DPH.

Dodanie objednaného tovaru bude realizované v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky, pri platbe prevodom od prijatia platby na účet.

MOŽNOSTI PLATBY

1. Dobierka

Zákazník uhradí sumu za tovar prepravcovi pri obdržaní zásielky na požadovanej adrese. Ak objednáte do 7:00, ešte v daný deň expedujeme.

2. Bankový prevod

Po vytvorení objednávky sa zobrazia informácie k platbe. Údaje k platbe prídu aj na emailovú adresu zadanú pri objednávke. Od vytvorenia objednávky má zákazník 14 dní na zaplatenie, počas tejto doby bude tovar rezervovaný. Ak nedôjde k zaplateniu, bude objednávka po 14 dňoch stornovaná.

3. Okamžitá platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Pokiaľ sa vaša banka nenachádza v ponuke alebo nechcete využiť rýchlu platbu, vyberte si možnosť "Ostatné banky" a zobrazia sa vám podklady k štandardnej platbe prevodom.

4. Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

Podporované platební karty

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Kontakty:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267