64,90 €

Na sklade
ks
Belmil

odporúčaný vek: 6 - 8 rokov
objem: 17 l
hmotnosť: 760 - 820 g
rozmery: 36 x 28 x 19 cm viac

Doprava a platba

Model 405 - 33 "Mini-Fit"

Najmenšia aktovka
Tento model je ideálny pre deti od 1. triedy po druhý stupeň. Jeho malá veľkosť je špeciálne navrhnutá pre túto vekovú skupinu a zbavuje deti zbytočnej záťaže.

Superľahký
„Mini-Fit“ váži iba 750 - 790 g, takže zaťaženie malých detí je minimalizované. Je vyrobený z vysoko kvalitných, pevných a nepremokavých materiálov.

Priestranné vnútorné priehradky
Obsahuje inteligentne rozdelené priehradky, ktoré deťom pomáhajú usporiadať si školské potreby. Má dve veľké vnútorné priehradky. Všetky veľkosti zošitov a kníh sa zmestia. Fľašu s vodou (do 0,7 l) a dáždnik možno ľahko zbaliť do bočných vreciek.

Hrudný popruh
Taška je vybavená nastaviteľným hrudným popruhom. Je obzvlášť dôležitý pri behu, pretože zabraňuje skĺznutiu tašky z detských ramien.

Extra funkcie
Má dve samostatné rukoväte, z ktorých každá je navrhnutá na iný účel: gumovú rukoväť slúžiacu na bezpečné a pohodlné držanie v malých detských rukách a ďalšiu, ktorá slúži na zavesenie tašky v skrinke, na lavici alebo vešiaku na stenu.

Ergonómia
Ergonomický tvar a priedušná chrbtová časť zabezpečuje, že tlak na chrbát detí je minimalizovaný. Ramenné popruhy sú tiež dobre polstrované a nastaviteľné, takže je zaistené pohodlné každodenné nosenie. Pridaný hrudný popruh zaisťuje optimálne rozloženie zaťaženia.

Doporučené lekármi a špecialistami
"Školské tašky Belmil sú ortopedicky a anatomicky vynikajúce!" hovorí prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddelenia Univerzity Szeged v Maďarsku.

Bezpečnosť
So školskou aktovkou Belmil je zaručená bezpečnosť, aj keď je tma. Starostlivo umiestnené reflexné pásky na všetkých stranách, silný a ľahko použiteľný kovový zámok s reflexným prvkom zaisťuje vysokú viditeľnosť v noci.

Poznámka: Presná hmotnosť produktu sa môže líšiť +/- 5%.

Parametre
model 405-33 Mini Fit
pohlavie pre dievča
motív mačka
typ samostatné produkty
odporúčaný vek 6, 7, 8
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania "klik"
výška (cm) 36
šírka (cm) 28
hĺbka (cm) 19
hmotnosť (g) 790
objem (l) 17
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky