Školská taška Belmil 405-33 Mini-Fit Pixel Game (set s peračníkom a vreckom)


Cena
83,90 €

Výrobca
Belmil

EAN
8605036843861

Na sklade 2 ks - (doručenie do 2 dní)
ks

odporúčaný vek: 6 - 8 rokov
objem: 17 l
hmotnosť aktovky: 760 - 820 g
rozmery:
aktovka 36 x 28 x 19 cm
peračník 20,5 x 3,5 x 14 cm
vrecko 43 x 45 cm viac

Model 405 - 33 "Mini-Fit"

Najmenšia aktovka
Tento model je ideálny pre deti od 1. triedy po druhý stupeň. Jeho malá veľkosť je špeciálne navrhnutá pre túto vekovú skupinu a zbavuje deti zbytočnej záťaže.

Superľahký
„Mini-Fit“ váži iba 750 - 790 g, takže zaťaženie malých detí je minimalizované. Je vyrobený z vysoko kvalitných, pevných a nepremokavých materiálov.

Priestranné vnútorné priehradky
Obsahuje inteligentne rozdelené priehradky, ktoré deťom pomáhajú usporiadať si školské potreby. Má dve veľké vnútorné priehradky. Všetky veľkosti zošitov a kníh sa zmestia. Fľašu s vodou (do 0,7 l) a dáždnik možno ľahko zbaliť do bočných vreciek.

Hrudný popruh
Taška je vybavená nastaviteľným hrudným popruhom. Je obzvlášť dôležitý pri behu, pretože zabraňuje skĺznutiu tašky z detských ramien.

Extra funkcie
Má dve samostatné rukoväte, z ktorých každá je navrhnutá na iný účel: gumovú rukoväť slúžiacu na bezpečné a pohodlné držanie v malých detských rukách a ďalšiu, ktorá slúži na zavesenie tašky v skrinke, na lavici alebo vešiaku na stenu.

Ergonómia
Ergonomický tvar a priedušná chrbtová časť zabezpečuje, že tlak na chrbát detí je minimalizovaný. Ramenné popruhy sú tiež dobre polstrované a nastaviteľné, takže je zaistené pohodlné každodenné nosenie. Pridaný hrudný popruh zaisťuje optimálne rozloženie zaťaženia.

Doporučené lekármi a špecialistami
"Školské tašky Belmil sú ortopedicky a anatomicky vynikajúce!" hovorí prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddelenia Univerzity Szeged v Maďarsku.

Bezpečnosť
So školskou aktovkou Belmil je zaručená bezpečnosť, aj keď je tma. Starostlivo umiestnené reflexné pásky na všetkých stranách, silný a ľahko použiteľný kovový zámok s reflexným prvkom zaisťuje vysokú viditeľnosť v noci.

Peračník
Prázdny školský peračník, ideálny pre prvý stupeň základnej školy. Dve vyklápacie chlopne majú z jednej strany priehľadné fólie na rozvrh hodín. Po vyklopení chlopní nájdete vo vnútri  množstvo užitočných gumových úchytov na písacie potreby. 

  • Držiaky na perá, ceruzky a pastelky: 27 ks
  • Držiak na pravítko: 1 ks
  • Držiak na gumu: 1 ks
  • Držiak na strúhadlo: 1 ks

Peračník je celý šitý, nie je lepený, čo zvyšuje jeho odolnosť a životnosť. Uzatváranie je riešené pomocou zipsu.

Vrecko na prezuvky
Vrecko na prezuvky alebo na telesnú výchovu. Vrecko je ľahké a na uskladnenie nepotrebuje veľa miesta. Obsahuje 2 priehradky. Hlavná priehradka sa dá stiahnuť pomocou šnúrky, ďalšia priehradka sa zatvára zipsom. Vďaka pridanej sieťovine na zadnej časti je zaistené správne prúdenie vzduchu, preto je vrecko ideálne na nosenie prezuviek alebo tenisiek na telesnú výchovu. Je vyrobené z odolných materiálov. Môže sa nosiť v ruke alebo ako vak na chrbte.

Poznámka: Presná hmotnosť produktu sa môže líšiť +/- 5%.

Parametre
model 405-33 Mini Fit
pohlavie pre chlapca
motív stavebnica
typ školské sety
odporúčaný vek 6, 7, 8
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania "klik"
výška (cm) 36
šírka (cm) 28
hĺbka (cm) 19
hmotnosť (g) 790
objem (l) 17
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky
model 405-33 Mini Fit
pohlavie pre chlapca
motív stavebnica
typ školské sety
odporúčaný vek 6, 7, 8
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania "klik"
výška (cm) 36
šírka (cm) 28
hĺbka (cm) 19
hmotnosť (g) 790
objem (l) 17
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky