Školská taška Belmil 405-41 Compact Pixel Game (set s peračníkom a vreckom)


Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke Nie je na sklade

Výrobca
Belmil

EAN
8605036844851

odporúčaný vek: 6 - 9 rokov
objem: 19 l
hmotnosť aktovky: 920 - 990 g
rozmery:
aktovka 37 x 30,5 x 19 cm
peračník 20,5 x 3,5 x 14 cm
vrecko 43 x 45 cm viac

Model 405 - 41 "Compact"

"Compact" váži len okolo 920 - 990 g a je vyrobený z kvalitných, pevných a vodeodolných materiálov. Vnútro tašky obsahuje inteligentne rozdelené priehradky, ktoré deťom pomáhajú usporiadať si školské potreby.

Životnosť
Spevnenie zo všetkých strán a pevná spodná časť tiež zvyšujú stabilitu a životnosť. Spodná časť má aj niektoré ďalšie funkcie: zabezpečuje, že aktovka zostane v rovnakej polohe, zabraňuje znečisteniu a udržuje obsah suchý aj za daždivého počasia.

Nový magnetický uzamykací systém
Tento model je vybavený nemeckým uzamykacím systémom Fidlock. Vďaka silným magnetom sa dá otvoriť jednoduchým polovičným otočením a automaticky sa zatvára. Dokonalá kombinácia funkčnosti, bezpečnosti a hravosti: Deťom sa bude určite páčiť!

Hrudný popruh
Taška je vybavená nastaviteľným hrudným popruhom. Je obzvlášť dôležitý pri behu, pretože zabraňuje skĺznutiu tašky z detských ramien.

Ergonómia
Ergonomický tvar a priedušná chrbtová časť zabezpečuje, že tlak na chrbát detí je minimalizovaný. Ramenné popruhy sú tiež dobre polstrované a nastaviteľné, takže je zaistené pohodlné každodenné nosenie. Pridaný hrudný popruh zaisťuje optimálne rozloženie zaťaženia.

Bezpečnosť
So školskou aktovkou Belmil je zaručená bezpečnosť, aj keď je tma. Starostlivo umiestnené reflexné pásky na všetkých stranách, silný a ľahko použiteľný kovový zámok s reflexným prvkom zaisťuje vysokú viditeľnosť v noci.

Extra funkcie
Má dve samostatné rukoväte, z ktorých každá je navrhnutá na iný účel: gumovú rukoväť slúžiacu na bezpečné a pohodlné držanie v malých detských rukách a ďalšiu, ktorá slúži na zavesenie tašky v skrinke, na lavici alebo vešiaku na stenu.

Priestranné vnútorné priehradky
Obsahuje inteligentne rozdelené priehradky, ktoré deťom pomáhajú usporiadať si školské potreby. Má tri veľké vnútorné priehradky. Všetky veľkosti zošitov a kníh sa zmestia. Dve menšie vrecká a vrecko na zips poskytujú ďalší úložný priestor pre mobilný telefón a menšie predmety, napr. kľúče. Predné vrecko je určené na uloženie peračníka alebo krabičky na desiatu. Fľašu s vodou (do 0,7 l) a dáždnik možno ľahko zbaliť do bočných vreciek.

Doporučené lekármi a špecialistami
"Školské tašky Belmil sú ortopedicky a anatomicky vynikajúce!" hovorí prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddelenia Univerzity Szeged v Maďarsku.

Peračník
Prázdny školský peračník, ideálny pre prvý stupeň základnej školy. Dve vyklápacie chlopne majú z jednej strany priehľadné fólie na rozvrh hodín. Po vyklopení chlopní nájdete vo vnútri  množstvo užitočných gumových úchytov na písacie potreby. 

  • Držiaky na perá, ceruzky a pastelky: 27 ks
  • Držiak na pravítko: 1 ks
  • Držiak na gumu: 1 ks
  • Držiak na strúhadlo: 1 ks

Peračník je celý šitý, nie je lepený, čo zvyšuje jeho odolnosť a životnosť. Uzatváranie je riešené pomocou zipsu.

Vrecko na prezuvky
Vrecko na prezuvky alebo na telesnú výchovu. Vrecko je ľahké a na uloženie nepotrebuje veľa miesta. Obsahuje 2 priehradky. Hlavná priehradka sa dá stiahnuť pomocou šnúrky, ďalšia priehradka sa zatvára na zips. Vďaka pridanej sieťovine na zadnej časti je zaistené správne prúdenie vzduchu, preto je vrecko ideálne na nosenie prezuviek, tenisiek alebo cvičiek na telesnú výchovu. Je vyrobené z odolných materiálov. Môže sa nosiť v ruke alebo ako vak na chrbte.

Poznámka: Presná hmotnosť produktu sa môže líšiť +/- 5%.

Parametre
model 405-41 Compact
pohlavie pre chlapca
motív stavebnica
typ školské sety
odporúčaný vek 6, 7, 8, 9
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania magnet
výška (cm) 37
šírka (cm) 30,5
hĺbka (cm) 19
hmotnosť (g) 990
objem (l) 19
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky
model 405-41 Compact
pohlavie pre chlapca
motív stavebnica
typ školské sety
odporúčaný vek 6, 7, 8, 9
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania magnet
výška (cm) 37
šírka (cm) 30,5
hĺbka (cm) 19
hmotnosť (g) 990
objem (l) 19
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky