Školská taška Belmil 405-78 Classy Plus Hearts (set s peračníkom a vreckom)


Cena
87,90 €

Výrobca
Belmil

EAN
8605036866211

Na sklade >5 ks - (doručenie do 2 dní)
ks

Školská taška pre prváčku. Set s peračníkom, vreckom a nálepkami. Integrovaný hrudný popruh. Výrobca Belmil. Odporúčaný vek: 6 - 9 rokov. Hmotnosť iba 1050 gramov. viac

Školská taška pre dievča

Model 405-78 "Classy Plus"

Ľahký, ale odolný a pevný
"Classy Plus" váži iba 1015 - 1065 g a je vyrobený z vysoko kvalitných, pevných a vodotesných materiálov.

Bonusy
"Classy Plus" vychádza z tvaru najobľúbenejšieho modelu 403-13 "Classy". Má niekoľko vylepšení. Medzi najvýraznejšie zmeny sa zaraďuje nový uzamykací systém na magnet, sada nálepiek a malá zmena tvaru preklopu, ktorý je teraz pevnejší v bokoch.

Nový magnetický uzamykací systém
Tento model je vybavený nemeckým uzamykacím systémom Fidlock. Vďaka silným magnetom sa dá otvoriť jednoduchým posunutím zámku dohora a automaticky sa zatvára. Dokonalá kombinácia funkčnosti, bezpečnosti a hravosti. Deťom sa bude určite páčiť!

Nálepky na suchý zips na vyjadrenie nálady
„Classy Plus“ sa dodáva so sadou 3 ks nálepiek na suchý zips, ktoré sa nalepia na predné vrecko, horné veko a peračník. Výhodou je, že školská taška vyzerá dobre aj bez nálepiek, pretože na suchom zipse sú vyšívané motívy (srdiečko pre dievčatá / planéta a raketa pre chlapcov).

Životnosť
Spevnenie zo všetkých strán a pevná spodná časť tiež zvyšujú stabilitu a životnosť. Spodná časť má aj niektoré ďalšie funkcie: zabezpečuje, že aktovka zostane v rovnakej polohe, zabraňuje znečisteniu a udržuje obsah suchý aj za daždivého počasia.

Hrudný popruh
Taška je vybavená nastaviteľným a odnímateľným hrudným popruhom. Je obzvlášť dôležitý pri behu, pretože zabraňuje skĺznutiu tašky z detských ramien.

Priestranné vnútro
Hlavná komora je vybavená inteligentne rozdelenými oddielmi, ktoré pomáhajú deťom usporiadať školské potreby. Všetky zošity a knihy sa skvele zmestia. Fľaša na vodu (do 0,7 l) a dáždnik možno ľahko zabaliť do bočných vreciek.

Ergonómia
Ergonomický tvar a priedušná chrbtová časť zabezpečuje, že tlak na chrbát detí je minimalizovaný. Ramenné popruhy sú tiež dobre polstrované a nastaviteľné, takže je zaistené pohodlné každodenné nosenie. Ergonomický dizajn je certifikovaný a odporúčaný nemeckým inštitútom AGR.

Doporučené lekármi a špecialistami
"Školské tašky Belmil sú ortopedicky a anatomicky vynikajúce!" hovorí prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddelenia Univerzity Szeged v Maďarsku.

Bezpečnosť
So školskou aktovkou Belmil je zaručená bezpečnosť, aj keď je tma. Starostlivo umiestnené reflexné pásky na všetkých stranách, silný a ľahko použiteľný kovový zámok s reflexným prvkom zaisťuje vysokú viditeľnosť v noci.

Peračník
Prázdny školský peračník, ideálny pre prvý stupeň základnej školy. Dve vyklápacie chlopne majú z jednej strany priehľadné fólie na rozvrh hodín. Po vyklopení chlopní nájdete vo vnútri  množstvo užitočných gumových úchytov na písacie potreby. 

  • Držiaky na perá, ceruzky a pastelky: 27 ks
  • Držiak na pravítko: 1 ks
  • Držiak na gumu: 1 ks
  • Držiak na strúhadlo: 1 ks

Peračník je celý šitý, nie je lepený, čo zvyšuje jeho odolnosť a životnosť. Uzatváranie je riešené pomocou zipsu.

Vrecko na prezuvky
Vrecko na prezuvky alebo na telesnú výchovu. Vrecko je ľahké a na uskladnenie nepotrebuje veľa miesta. Obsahuje 2 priehradky. Hlavná priehradka sa dá stiahnuť pomocou šnúrky, ďalšia priehradka sa zatvára zipsom. Vďaka pridanej sieťovine na zadnej časti je zaistené správne prúdenie vzduchu, preto je vrecko ideálne na nosenie prezuviek alebo tenisiek na telesnú výchovu. Je vyrobené z odolných materiálov. Môže sa nosiť v ruke alebo ako vak na chrbte.

Poznámka: Presná hmotnosť produktu sa môže líšiť +/- 5%.

Parametre
model 405-78 Classy Plus
pohlavie pre dievča
motív srdce
typ školské sety
odporúčaný vek 6, 7, 8, 9
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania magnet
výška (cm) 36
šírka (cm) 32
hĺbka (cm) 19
hmotnosť (g) 1050
objem (l) 19
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky
model 405-78 Classy Plus
pohlavie pre dievča
motív srdce
typ školské sety
odporúčaný vek 6, 7, 8, 9
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania magnet
výška (cm) 36
šírka (cm) 32
hĺbka (cm) 19
hmotnosť (g) 1050
objem (l) 19
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky