Akcia -14% Výpredaj
Produkt už nie je v ponuke Sledovať dostupnosť - Nie je na sklade
Belmil

odporúčaný vek: 6 - 9 rokov
objem: 19 l
hmotnosť: 860 - 900 g
rozmery: 36 x 32 x 19 cm viac

Doprava a platba

Model 403 - 13 "Classy"

Ľahký, ale odolný a pevný
"Classy" váži iba 850-940 g a je vyrobený z vysoko kvalitných, pevných a vodotesných materiálov.

Životnosť
Spevnenie zo všetkých strán a pevná spodná časť tiež zvyšujú stabilitu a životnosť. Spodná časť má aj niektoré ďalšie funkcie: zabezpečuje, že aktovka zostane v rovnakej polohe, zabraňuje znečisteniu a udržuje obsah suchý aj za daždivého počasia.

Obrovské množstvo vzorov
"Classy" je náš klasický model s najširším výberom vzorov pre dievčatá aj chlapcov. Nájdete návrhy vo všetkých druhoch tém a motívov, takže každé dieťa môže nájsť svojho dokonalého spoločníka do školy.

Voliteľný odnímateľný hrudný popruh
Voliteľný odnímateľný hrudný popruh je možné zakúpiť samostatne. Ľahko sa pripevní na školskú tašku pre optimálnu stabilizáciu záťaže. Je obzvlášť dôležitý pri behu, pretože zabraňuje skĺznutiu tašky z detských ramien.

Extra funkcie
Aktovka má dve oddelené rukoväte, z ktorých každá je navrhnutá pre iný účel: gumová rukoväť slúžiaca k bezpečnému a pohodlnému uchopeniu v malých detských rukách a druhá, ktorá sa používa na zavesenie tašky do skrinky alebo na školskej lavici.

Priestranné vnútro
Hlavná komora je vybavená inteligentne rozdelenými oddielmi, ktoré pomáhajú deťom usporiadať školské potreby. Všetky zošity a knihy sa skvele zmestia. Fľaša na vodu (do 0,7 l) a dáždnik možno ľahko zabaliť do bočných vreciek.

Ergonómia
Ergonomický tvar a priedušná chrbtová časť zabezpečuje, že tlak na chrbát detí je minimalizovaný. Ramenné popruhy sú tiež dobre polstrované a nastaviteľné, takže je zaistené pohodlné každodenné nosenie.

Doporučené lekármi a špecialistami
"Školské tašky Belmil sú ortopedicky a anatomicky vynikajúce!" hovorí prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddelenia Univerzity Szeged v Maďarsku.

Bezpečnosť
So školskou aktovkou Belmil je zaručená bezpečnosť, aj keď je tma. Starostlivo umiestnené reflexné pásky na všetkých stranách, silný a ľahko použiteľný kovový zámok s reflexným prvkom zaisťuje vysokú viditeľnosť v noci.

Poznámka: Presná hmotnosť produktu sa môže líšiť +/- 5%.

Parametre
model 403-13 Classy
pohlavie pre chlapca
typ samostatné produkty
odporúčaný vek 6, 7, 8, 9
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania "klik"
výška (cm) 36
šírka (cm) 32
hĺbka (cm) 19
hmotnosť (g) 890
objem (l) 19
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky