Školský batoh Belmil 405-51 Smarty Wonder 2 (set s peračníkom a vreckom)


Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke Nie je na sklade

Výrobca
Belmil

EAN
8605036857899

Školský batoh pre prvý stupeň ZŠ. Set s peračníkom a vreckom. Integrovaný hrudný popruh. Výrobca Belmil. Odporúčaný vek: 6 - 10 rokov. Hmotnosť 1100 gramov. viac

Model 405-51 "Smarty"

vzorové video:

"Smarty" váži okolo 1080 - 1150 g a je vyrobený z kvalitných, pevných a vodeodolných materiálov. Je batohového typu, čo mu poskytuje športový vzhľad v kombinácii s inteligentnými funkciami, ako je systém nastavenia výšky a pripojiteľné vrecko.

Výškovo nastaviteľná chrbtová časť
Táto funkcia umožňuje prispôsobiť tašku výške dieťaťa, čo poskytuje dokonalé prispôsobenie a pohodlie. Päť rôznych nastavení výšky (S-M-L-XL-XXL) pomože nájsť správne nastavenie. Batoh tak jednoducho rastie spolu s dieťaťom.

Ergonómia
Vďaka ergonomickému tvaru a priedušnému chrbtovému polstrovaniu je zaťaženie chrbta minimalizované. Nastaviteľné ramenné popruhy v tvare písmena S umožňujú vysoký komfort a znižujú zaťaženie ramien. Vďaka systému nastavenia výšky je možné chrbtovú časť prispôsobiť výške vášho dieťaťa. Pre optimálne rozloženie váhy je pridaný nastaviteľný hrudný popruh a polstrovaný bedrový pás, ktorý je možné v prípade nepoužívania ľahko odstrániť.

Odnímateľné vrecko na telesnú alebo na prezuvky
„Smarty“ je navrhnutý s kompatibilným vreckom na telesnú, ktoré možno ľahko pripevniť k školskej taške, čo umožňuje bezproblémové nosenie. Pripevňuje sa k školskej taške na troch bodoch: na rukoväti pomocou putka na suchý zips a na oboch stranách pomocou špeciálnych háčikov na ramenných popruhoch.

Nálepky na suchý zips na vyjadrenie nálady
„Smarty“ sa dodáva so sadou 3 ks nálepiek na suchý zips, ktoré sa nalepia na predné vrecko a horné veko. Sú vyrobené ako výšivky alebo ako gumené odznaky.

Nový magnetický uzamykací systém
Tento model je vybavený nemeckým uzamykacím systémom Fidlock. Vďaka silným magnetom sa dá otvoriť jednoduchým polovičným otočením a automaticky sa zatvára. Dokonalá kombinácia funkčnosti, bezpečnosti a hravosti. Deťom sa bude určite páčiť!

Pohodlné rukoväte
Má dve samostatné rukoväte, z ktorých každá je navrhnutá na iný účel: gumovú rukoväť slúžiacu na bezpečné a pohodlné držanie v malých detských rukách a ďalšiu, ktorá slúži na zavesenie tašky v skrinke, na lavici alebo vešiaku na stenu.

Priestranné vnútorné priehradky
„Smarty“ ponúka tri priehradky na knihy a zošity všetkých veľkostí. Do vrecka na zips vo vnútri sa zmestia napr. mobilný telefón, menšie zošity, kľúče. Obsah je možné upevniť šnúrkou. Predné vrecko je vhodné na uloženie peračníka alebo krabičky na desiatu. Fľašu s vodou (do 0,7 l) a dáždnik možno ľahko zbaliť do bočných vreciek.

Životnosť
Spevnenie zo všetkých strán a pevná spodná časť tiež zvyšujú stabilitu a životnosť. Spodná časť má aj niektoré ďalšie funkcie: zabezpečuje, že batoh zostane v rovnakej polohe, zabraňuje znečisteniu a udržuje obsah suchý aj za daždivého počasia.

Bezpečnosť
So školskou taškou Belmil je zaručená bezpečnosť, aj keď je tma. Starostlivo umiestnené reflexné pásky na všetkých stranách zaisťujú vysokú viditeľnosť v noci.

Doporučené lekármi a špecialistami
"Školské tašky Belmil sú ortopedicky a anatomicky vynikajúce!" hovorí prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddelenia Univerzity Szeged v Maďarsku.

Peračník
Prázdny štvorcový peračník, ideálny pre prvý stupeň základnej školy s výšivkou alebo gumeným odznakom. Dve vyklápacie chlopne majú z jednej strany priehľadné fólie na rozvrh hodín. Po vyklopení chlopní nájdete vo vnútri  množstvo užitočných gumových úchytov na písacie potreby. 

  • Držiaky na perá, ceruzky a pastelky: 28 ks
  • Držiak na pravítko: 2 ks
  • Držiak na gumu: 1 ks
  • Držiak na strúhadlo: 1 ks

Rozmer 13 x 20,5 x 4 cm. Peračník je celý šitý, nie je lepený, čo zvyšuje jeho odolnosť a životnosť. Uzatváranie je riešené pomocou zipsu.

Vrecko na prezuvky
Vrecko na prezuvky alebo na telesnú výchovu. Vrecko je ľahké a na uloženie nepotrebuje veľa miesta. Obsahuje 2 priehradky. Hlavná priehradka sa dá stiahnuť pomocou šnúrky, ďalšia priehradka sa zatvára na zips. Vďaka pridanej sieťovine na zadnej časti je zaistené správne prúdenie vzduchu, preto je vrecko ideálne na nosenie prezuviek, tenisiek alebo cvičiek na telesnú výchovu. Je vyrobené z odolných materiálov. Môže sa nosiť v ruke alebo ako vak na chrbte. Rozmer 31 x 38 cm. 

Poznámka: Presná hmotnosť produktu sa môže líšiť +/- 5%.

Parametre
model 405-51 Smarty
pohlavie pre dievča
typ školské sety
odporúčaný vek 6, 7, 8, 9, 10
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania magnet
výška (cm) 40
šírka (cm) 27
hĺbka (cm) 16
hmotnosť (g) 1100
objem (l) 20
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky
model 405-51 Smarty
pohlavie pre dievča
typ školské sety
odporúčaný vek 6, 7, 8, 9, 10
hrudný popruh áno
spôsob uzatvárania magnet
výška (cm) 40
šírka (cm) 27
hĺbka (cm) 16
hmotnosť (g) 1100
objem (l) 20
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky