Doprava ZDARMA Akcia -25% Výpredaj

Pôvodná cena 79,90 €. Ušetríte 25% (20 €) 59,90 €

Na sklade 1 ks
ks
Belmil

odporúčaný vek: 7+ rokov
objem: 25 l
hmotnosť: 1900 g
rozmery: 47 x 33 x 20 cm

viac

Doprava a platba

Model 338 - 45 "Easy Go"

Funkčnosť na vysokej úrovni: 2 v 1
„Easy go“ je navrhnutý tak, aby bol verným spoločníkom v každodennom živote. Či už v škole alebo na cestách, tento model bude dokonale vyhovovať svojmu majiteľovi. Môže byť použitý buď ako vozík na ťahanie alebo rýchlo prevedený na batoh. Vďaka tejto všestrannosti je táto taška vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí potrebujú nosiť so sebou objemné školské alebo športové potreby.

Životnosť
Stabilita a odolnosť sú zosilnené z každej strany, silná spodná časť, vysoko kvalitná rukoväť a silikónové kolieska. Vyrobené z vysoko kvalitných, pevných a nepremokavých materiálov.

Extra funkcie
Ak chcete "Easy Go" použiť ako batoh na chrbát, kolesá si dokážete prekryť, aby sa zabránilo znečisteniu oblečenia od kolies.

Nastaviteľná rukoväť
Teleskopická rukoväť má dve možnosti nastavenia výšky: 70 cm a 96 cm. Druhé nastavenie umožňuje pohodlné ťahanie aj rodičom.

Priestranná vnútorná priehradka
Veľké a priestranné priehradky na všetky veľkosti zošitov a kníh. Vo vnútri nájdete polstrovaný držiak na notebook. Fľašu s vodou je možné ľahko zbaliť do bočných vreciek.

Každodenné pohodlie
Pridaná je aj extra penová chlopňa, ktorá je navrhnutá tak, aby chránila chrbát a zaistila pohodlné každodenné nosenie, keď sa používa ako batoh. Ramenné popruhy sú tiež dobre polstrované a nastaviteľné.

Poznámka: Presná hmotnosť produktu sa môže líšiť +/- 5%.

Parametre
model 338-45 Easy Go
pohlavie pre chlapca
motív futbal
typ samostatné produkty
odporúčaný vek 7, 8, 9, 10, 11, 12
hrudný popruh nie
spôsob uzatvárania zips
výška (cm) 47
šírka (cm) 33
hĺbka (cm) 20
hmotnosť (g) 1900
objem (l) 25
materiál vodeodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky