Výhody nákupu u nás

Nákup od výrobcu

Sme výhradným zástupcom značky BELMIL pre český, slovenský a poľský trh. Všetok tovar máme skladom. To znamená, že dodanie tovaru k vám bude trvať maximálne 2-3 pracovné dni. Potrebujete poradiť s výberom vhodnej školskej tašky? O aktovkách a batohoch Belmil vieme všetko. Môžete se na nás hocikedy obrátiť a my vám ochotne a radi poradíme.

Garancia najnižšej ceny

Vieme vám garantovať, že v žiadnom internetovom obchode nenájdete náš tovar za nižšiu cenu. Ak by sa to napriek tomu náhodou stalo a nájdete konkrétny model za nižšiu cenu, napíšte nám, určite sa dohodneme.

Doprava zdarma

Objednávky v sume nad 70 € vám pošleme zadarmo bez ohľadu na spôsob platby. Neplatíte navyše ani za dobierku. To znamená, že ak si u nás vyberiete napríklad najpredávanejší tovar školský set s peračníkom a vreckom za 74,90€, neplatíte nič naviac. A navyše k nemu dostanete darček, ktorý sa určite bude deťom v škole hodiť.

Odoslanie reklamácie zdarma

Reklamovaného tovaru je menej ako 1%. Ale ak by ste náhodou potrebovali tovar reklamovať, zabezpečíme, aby ste za odoslanie tovaru k nám neplatili. Objednáme kuriéra, ktorý u vás vyzdvihne reklamovaný tovar. Prípadne, ak by ste posielali tovar poštou a reklamácia bude oprávnená, preplatíme vám náklady za odoslanie tovaru.

Vrátenie tovaru do 30 dní

Zo zákona máte nárok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od doručenia. My vám danú dobu predĺžime, u nás máte nárok na vrátenie tovaru 30 dní od doručenia. Ale prakticky sa nám to nestáva, skôr naopak, zákazníci sú s našimi taškami spokojní. Naše tašky naživo vyzerajú ešte krajšie ako na fotografiách.