Výhody nákupu u nás

Nákup od výrobcu

Sme výhradným zástupcom značky BELMIL pre český, slovenský a poľský trh. Všetok tovar máme skladom. To znamená, že dodanie tovaru k vám bude trvať maximálne 2-3 pracovné dni. Potrebujete poradiť s výberom vhodnej školskej tašky? O aktovkách a batohoch Belmil vieme všetko. Môžete se na nás hocikedy obrátiť a my vám ochotne a radi poradíme.

Garancia najnižšej ceny

Vieme vám garantovať, že v žiadnom internetovom obchode nenájdete náš tovar za nižšiu cenu. Ak by sa to napriek tomu náhodou stalo a nájdete konkrétny model za nižšiu cenu, napíšte nám, určite sa dohodneme.

Doprava zdarma

Objednávky v sume nad 70 € vám pošleme zadarmo. Pripláca sa iba vtedy, ak si vyberiete platbu na dobierku. To znamená, že ak si u nás vyberiete napríklad najpredávanejší tovar školský set s peračníkom a vreckom za 79,90€ a zaplatíte kartou alebo prevodom, neplatíte nič naviac. A navyše k nemu dostanete darček, ktorý sa určite bude deťom v škole hodiť.

Odoslanie reklamácie zdarma

Reklamovaného tovaru je menej ako 1%. Ale ak by ste náhodou potrebovali tovar reklamovať, zabezpečíme, aby ste za odoslanie tovaru k nám neplatili. 

Vrátenie tovaru do 30 dní

Zo zákona máte nárok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od doručenia. My vám danú dobu predĺžime, u nás máte nárok na vrátenie tovaru 30 dní od doručenia. Ale prakticky sa nám to nestáva, skôr naopak, zákazníci sú s našimi taškami spokojní. Naše tašky naživo vyzerajú ešte krajšie ako na fotografiách.